תפריט טיפולים

עיסוי שוודי - טיפול ספא המומלץ לרגיעה כללית של הגוף ושחרורו ממתחים. העיסוי השוודי נעשה בעזרת שמנים ומבוצע תוך כדי מתיחה והרפיה של השרירים שנועדו להאיץ את קצב חילוף החומרים, להמריץ את מחזור הדם, להפיג מתחים ולסלק רעלים.

עיסוי רקמות עמוק -  עיסוי איטי וחזק בשילוב נשימות עמוקות, שמטרתו לפרק את המתח בשכבות העמוקות של השרירים ורקמות החיבור של הגוף. המטפל מתמקד באזורים התפוסים והכואבים, ועובר שריר אחר שריר באיטיות, על-מנת להגיע לשכבה העמוקה של הרקמה השרירית ולהרפות אותה. העיסוי מומלץ לספורטאים, לאנשים בכושר גבוה ואלו המרבים "להיתפס".

רפלקסולוגיה - היא שיטת טיפול אשר רואה בכפות הרגליים והידיים מראה של הגוף כולו. הטיפול עצמו, כולל הפעלת לחץ פיזי, מתיחה והנעת כפות הרגליים, תוך מתן דגש מיוחד לנקודות ספציפיות, המשקפות איברים בגוף או בעיות רפואיות מסוימות. הרפלקסולוגיה מסייעת להורדת מתחים, שחרור שרירים ומובילה לרגיעה .

עיסוי היריון (משבוע 16 )- משלב מגע לשחרור מתחים וכובד, מקל על כאבי גב תחתון, משחרר התכווצויות ברגליים ומגביר את מחזור הדם, למניעת בצקות. הטיפול נעשה בתנוחות מיוחדות המותאמות להריון ובמהלכו נעשה שימוש במגוון שמנים מיוחדים המומלצים להזנת העור ולמניעת סימני מתיחה 


מחיר ליחיד -     45 דקות – 260 ₪         60 דקות  – 290 ₪       75 דקות – 350 ₪

מחיר לזוג -      45 דקות – 460 ₪         60 דקות – 520 ₪        

 

אבנים חמות - טיפול חם ומלטף הממזג בין ידיו המיומנות של המטפל לכוח הריפוי הטבעי של אמא אדמה באמצעות אבני בזלת מחוממות, הטבולות בשמן שומשום חם ושמנים ארומטיים בעלי ניחוחות עמוקים. אבני הבזלת, המגיעות במגוון צורות וגדלים, משמשות את המטפל בתנועות העיסוי, ומותירות בגופך רפיון שרירים כללי ותחושה נעימה של חום העוטף אותך מכל עבר  

 60 דקות – 320 ₪         75 דקות -  380 ₪ 


עיסוי גב כתפיים צוואר - עיסוי קצר וממוקד בגב ובצוואר, לשחרור ממתחי היום יום -    25 דקות – 210 ₪ 


צור קשר
טלפון: 04-8806070
כתובת: לוחמי הגטאות 25 חיפה, ישראל